EBAst minu vaatenurgast?

16.juunil toimus Eesti Blogiauhindade gala. Kuhu mina ka oma sammud sel õhtul seadsin. Käisin üritusel oma parima sõbranna Kaidiga. (Oleksin käinud koos Raunoga, aga ta oli sel ajal hõivatud teiste asjadega) Me jõudsime kohale täpselt 20.30ks. Miks nii hilja? Sellepärast, et Kaidi ei jõudnud varem Tallinna. Aga ei tunne, et oleksime milleski ilma jäänud.

Üritus toimus Telliskivis Vabalaval. Jõudsime kohale nn üllatusesineja ajaks. Eelnevalt arutasime tee peal kes võiks olla üllatusesineja: Ott Lepland? Elina Born ja Jüri Pootsmann? Getter Jaani? Koit Toome? Liis Lemsalu?… 

Kohale jõudes kuulsime kui juba kostis mikrofoni Tänane üllatusesineja on siin…“Õpilasfirma Kolm Põrsakest” olime pisut pettunud. Olime mõlemad juba varem nende keemilisi ja füüsilisi katseid näinud. Otsustasime sel ajal vaadata mis on suupiste laual head ja paremat.

Selle ürituse sponsoriks oli Subway, kes oli pannud välja erinevad võileivad. suupistelaual oli veel juustuvalik, pähklid, krõpsud. Kuna jõudsime hiljem, siis oli aru saada, et maasikad olid otsa saanud 😦 Tervitusjooke meile ei pakutud kui sisenesime. Mingi vanker seisis seal nurgas, aga igaüks kes sinna juurde ligines oli rahakott kaasas. Eeldasime, et jooks maksan, aga ei jõudnudki lõpuks küsima minna, sest kell oli juba 21.00 ja galaga tehti algust.

Kõik teistmoodi kui eelmine aasta. Mind häiris kõige enam see, et oli ainult üks võitja. Oleks võinud ikka I-III kohta tunnustada ja lavale kutsuda. Mind häiris ÕHTUJUHT: ANU SAAGIM. Tema iroonitsemised ja kohatud naljad olid päris valusad mõne suhtes.

Mina kandideerisin sel aastal AASTA UUSTULNUKA kategoorias, kuid teadsin, et mingit võitu ei tule. Kirja ma ei saanud, et pean kindlalt kohal olema. Ning suur suur konkurent oli Brigitte Susanne Hunt. Tal on palju rohkem fänne kui mul. Ning tema ka sai selle tiitli endale.
Ma väga austan ja Brigitte on väga suur eeskuju kõigile. Mulle meeldib tema positiivsus ja ta ei lase endale mingit halba ligi.

Mind kõige rohkem häiris sel aastal, see et miks peab videoblogia saama blogiauhindadele. Mina eeldan et blogijad on need kellele ei meeldi rääkida, vaid nemad kirjutavad postitusi. Peavad nö oma päevikut, aga see on lugejatele nähtav. Kuna Brigitte on ikkagi videoblogija siis tema peaks osalema Playnupul, mitte blogiauhindadel. Ja nagu ta ka üritusel ütles: “Minu eest teevad kõik ära, mina lähen kohale ja säran” No alleluujah kas see on ikka see? Ta ei tee ju seda ise ikkagi?

Sel aastal jäin ma kohale nr 9 ja sain 92häält. Ma olen veidike üllatunud, sest eelmine aasta kui kandideerisin fotoblogide kategooriasse oma fotoblogiga: sekundiga.blogspot.com siis sain kohale nr6 ja sain 272häält. Nüüd mõtlen, peale seda kas jätkata, kas kirjutada? Või see on alles algus, vaatame kuidas järgmine aasta läheb ja mis kategooriasse kandideerin?

Mõnusat suve jätku!
Tereese 🙂

 

 

Advertisements

4 thoughts on “EBAst minu vaatenurgast?

Add yours

  1. Vabanda, aga see “kas jätkan, kas kirjutan” osa jätab vägisi mulje, et sa teed seda kõike vaid häälte ja auhindade nimel… ligi 100 häält on ju väga hea tulemus. Vähemalt mina oleks väga õnnelik. Olgu, mis on, edu!

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: